• 5.6658 TL
  • 6.497 TL
  • 7.3476 TL

"Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyon tanıtımına ünlü yağdı!

Gül Gölge Saygı, Eda Taşpınar, Hatice Aslan, Selin Demiratar, Begüm Kütük, Pınar Altuğ Atcan Etel Baler gibi sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler "Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyon sunumuna büyük ilgi gösterdi.

Zamansız stil öncülerinden, ünlü stil danışmanı Mert Aslan ve ünlü moda markası adL, ‘‘Boho-Rock’’ı koleksiyon sunumunu Raffles Hotel’de gerçekleştirdi. Sanat ve cemiyet hayatından katılan ünlüler önce sunumu izledi daha sonra seçtikleri favori kıyafetleri alarak gardıroplarına eklediler. 100 parçayla mağazalardaki yerini alan özgün koleksiyon "Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ gördüğü büyük ilgiyle bu kışın gözdesi olmaya aday...

gu%cc%88l-go%cc%88lge-saygi

"Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonundan favori kıyafetiyle tanıtıma gelen Gül Gölge Saygı, mankenlere taş çıkartan fiziğiyle büyüledi.

Güzel sunucu Gül Gölge Saygı ‘‘Mert ve adL işbirliği her seferinde başka bir boyut kazanıyor yine efsane bir koleksiyon hazırlamışlar. adL ailem, Mert’te arkadaşım severek giyiyorum, gurur duyuyorum’’ dedi.

mert-aslan

Ünlü Stil Danışmanı Mert Aslan ‘’70’ler benim en sevdiğim dönem, mutlaka koleksiyonlarımda stilize ediyorum. Leoparı zarif ve en güzel haliyle kullanmaya özen gösterdik. Yıldız desenleri ve kadifeler çok fazla var. Bugün Gül Gölge Saygı, çok sevdiğim yıldızlı ceket pantolon takımı giydi çok yakışş, harika görünüyor. Dostlarımda ve sokakta birçok kişide kıyafetlerimi görmek beni çok memnun ediyor’’ dedi.

Zamansız stili ile dikkatleri üzerine çeken ‘‘Night Zoom styled by Mert Aslan’’, yeni sezonda daha asi ve daha bohem... Rock müziğinden ilham alınarak hazırlanan "Boho-rock" tasarımlar gündüzden geceye şık olmanın önemini vurguluyor.

Sıradanlıktan uzaklaşan kadifeler, jakarlı şifonlar, kaşmir-yün karışımları koleksiyonu zengin ve güçlü yapan materyaller arasında yer alırken, lacivert, siyah, mor, dore ve lame renkleriyle harmanlanıyor. Nakışlar ve işlemeler koleksiyona semi-couture dokunuşlar katarken, yıldız desenleri bohem ve rock hissini kuvvetli kılıyor. Leopar deseni vahşi yönünüzü ortaya çıkartırken, suni deri ve denim kumaşlar günlük ışıltınızı koruyacak, gardırobunuzdan çıkmayacak özel parçaları temsil ediyor.

zehra-is%cc%a7ik

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık; “Gece şıklığı denilince birçoğumuzun aklına düz ve keskin hatları olan elbiselerden daha fazlası gelmiyor ne yazık ki. Night Zoom markamızın modaya vizyoner bakış açısı ve Mert Aslan’ın özgün dokunuşlarıyla boyut kazanan Night Zoom styled by Mert Aslan koleksiyonumuzun 4 sezonunda da gece şıklığında fark yaratmak isteyen kadınlar ve moda severler için sürprizlerle dolu. Ana ruhunda boho-rock felsefesini taşıyan koleksiyonda, Night Zoom kadını davetlerde sıradışı, iddiali, eğlenceli, zarif ve tabi ki zamansız duruşuyla dikkat çekecek” dedi.adl1 adl2 adl3 adl4 adl5 adl6 adl7 adl8 adl9 adl10

[caption id="attachment_8180" align="aligncenter" width="640"]Aslı Bayraktaroğlu Aslı Bayraktaroğlu[/caption]   [caption id="attachment_8181" align="aligncenter" width="640"]Ayşe Kucuroğlu Ayşe Kucuroğlu[/caption]   [caption id="attachment_8182" align="aligncenter" width="640"]Begüm Kütük Begüm Kütük[/caption]   [caption id="attachment_8183" align="aligncenter" width="640"]Eda Taşpınar Eda Taşpınar[/caption]   [caption id="attachment_8184" align="aligncenter" width="640"]Elif Mısırlı Elif Mısırlı[/caption]   [caption id="attachment_8185" align="aligncenter" width="640"]Ferhan İstanbullu Ferhan İstanbullu[/caption]   [caption id="attachment_8186" align="aligncenter" width="640"]Feryal Gülman Feryal Gülman[/caption]   [caption id="attachment_8187" align="aligncenter" width="640"]Gül Gölge Saygı Gül Gölge Saygı[/caption]   [caption id="attachment_8188" align="aligncenter" width="640"]Hatice Aslan - Mert Aslan Hatice Aslan - Mert Aslan[/caption]   [caption id="attachment_8189" align="aligncenter" width="640"]Hatice Aslan Hatice Aslan[/caption]   [caption id="attachment_8190" align="aligncenter" width="640"]Işıl Reçber Işıl Reçber[/caption]   [caption id="attachment_8191" align="aligncenter" width="640"]Mert Aslan - Zehra Işık Mert Aslan - Zehra Işık[/caption]   [caption id="attachment_8192" align="aligncenter" width="640"]Mert Aslan Mert Aslan[/caption]   [caption id="attachment_8193" align="aligncenter" width="640"]Nur Bilen Yavuzer - Zeynep Arslan Göçtürk Nur Bilen Yavuzer - Zeynep Arslan Göçtürk[/caption]   [caption id="attachment_8194" align="aligncenter" width="640"]Pelin Kaya Pelin Kaya[/caption]   [caption id="attachment_8195" align="aligncenter" width="640"]Pınar Altuğ Atacan Pınar Altuğ Atacan[/caption]   [caption id="attachment_8196" align="aligncenter" width="640"]Pınar Tezcan - Zehra Işık Pınar Tezcan - Zehra Işık[/caption]   [caption id="attachment_8197" align="aligncenter" width="640"]Pınar Tezcan Pınar Tezcan[/caption]   [caption id="attachment_8198" align="aligncenter" width="640"]Selin Demiratar Selin Demiratar[/caption]   [caption id="attachment_8199" align="aligncenter" width="640"]Zehra Işık Zehra Işık[/caption]  
Paylaş

Yorumlar