Haber Detayı
22 Aralık 2018 - Cumartesi 15:07
 
Hilton Istanbul Maslak, çocukların hayallerini gerçekleştiriyor
Hilton Istanbul Maslak, yeni yıl ruhunu yaşayamayan çocukları biraz olsun mutlu edebilmek için Bir Dilek Tut Derneği ile anlamlı bir projeye adım attı. Otelin lobisinde yer alan dilek ağacının üzerindeki fiyonklardan her biri, bir çocuğun yeni yıl dileğini simgeliyor. Çocukları mutlu etmek isteyenler, fiyonklardan birini alarak onların hayallerini gerçekleştirebiliyor.
YAŞAM Haberi
Hilton Istanbul Maslak, çocukların hayallerini gerçekleştiriyor

Yılbaşı telaşının ve hediye heyecanının başladığı şu günlerde Hilton İstanbul Maslak, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3-18 yaş arası çocukların, kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştiren Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) ile bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Tüm çocukların heyecanla ve sabırsızlıkla bekledikleri bu dönemde, hastalıkla mücadele eden çocukları biraz olsun mutlu edebilmek için gerçekleştirilen ‘Dilek Ağacı’ projesi ile hayaller gerçeğe dönüşüyor.

2 Ocak 2019 tarihine kadar otelin lobisinde yer alacak Dilek Ağacı’ndaki her bir fiyonk bir çocuğun dileğini temsil ediyor. Bu bir boyama kitabı da olabiliyor uzaktan kumandalı araba da. Eğer siz de bu projeye destek olmak istiyorsanız, fiyonklardan birini seçerek lobi alanında yer alan Concierge bölümüne başvurabilir ve bir çocuğu mutlu edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Hilton, Istanbul, Maslak,, çocukların, hayallerini, gerçekleştiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı