Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 14:09
 
Hatice Uysal, yetim ve öksüz çocuklarla buluştu
YAŞAM Haberi
Hatice Uysal, yetim ve öksüz çocuklarla buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın eşi Hatice Uysal, İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikte yetim ve öksüz çocuklarla bir araya geldi. Düzenlenen anlamlı etkinlikte Topkapı Panaroma 1453 Müzesi ve Miniatürk’ü gezen çocuklara çeşitli hediyeler verildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. İstanbul’da eğitim gören yetim ve öksüz çocuklar düzenlenen organizasyonla keyifli bir gün geçirdi. 
Organizasyon Topkapı Panaroma 1453 Müzesi ziyareti ile başladı. Müze gezisinin ardından Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini orijinallerine sadık kalınarak küçültülmüş şekilde gezebilme fırsatı sunan Miniatürk gezisi gerçekleşti.
Gezilerin ardından Miniatürk’te bulunan İBB Sosyal Tesislerde öğrenciler için özel bir yemek ikramında bulunuldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın eşi Hatice Uysal ve İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Sayın Hatice Gülgönül’ün de katıldığı yemekte çocuklara hediyeler verildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Hatice, Uysal,, yetim, ve, öksüz, çocuklarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı