Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:03
 
Gomis, lösemili çocukları yalnız bırakmadı
Türkiye’nin dört bir yanında Lösemili çocuklar ve aileleri Geleneksel LÖSEV İftarları’nda buluştu. Galatasaraylı eski futbolcu Bafétimbi Gomis, LÖSEV’in İstanbul’da düzenlenen iftar programına katılarak sürpriz yaptı.
GÜNDEM Haberi
Gomis, lösemili çocukları yalnız bırakmadı

Ekonomik zorluklar içinde uzun bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek ve bir araya gelerek moral kazanmalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında iftar yemekleri düzenleyen LÖSEV ailelerin sıkıntılarını kendilerinden dinleyerek çözümler yaratıyor.

İstanbul Anadolu Yakasında oturan ve vakfa kayıtlı lösemili çocuklar ve aileleri dün akşam düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi ve oruçlarını kendileri için hazırlanmış bir iftar sofrasında açmanın keyfini yaşadılar.

Bafétimbi Gomis sürpriz yaptı

Çocuklar, animatör grupların ve müziklerin eşliğinde doyasıya eğlenirken aileler ise aynı sofrada ortak olan dertlerini paylaştılar. Galatasaraylı eski futbolcu Bafétimbi Gomis’in gelmesiyle büyük heyecan yaşayan çocuklar, efsane futbolcu ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Gomis,, lösemili, çocukları, yalnız, bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı