Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 10:44
 
‘Dedemin İmzası’na SAODER desteği
Sarıyer Ordulular Derneği’nin ev sahipliğinde, Ordu Korgan ilçesinde bir grup esnafın, profesyonel destek almadan, giderlerini kendilerinin karşıladığı “DEDEMİN İMZASI” filmini Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde hemşerileriyle buluşturdu.
KÜLTÜR Haberi
‘Dedemin İmzası’na SAODER desteği

“Dedemin İmzası” ekibini İstanbul’da ağırlayan Sarıyer Ordulular Derneği (SAODER) Başkanı Ali Yaman, film gösteriminden önce yaptığı konuşmasında filmin yapımcısı ve arkadaşlarını tebrik etti.

Yaman, “Çok güzel bir film olmuş. Herkesin emeklerine sağlık. Biz de SAODER olarak bundan sonra da sanatçı dostlarımızın yanında olacağız ve elimizden geldiğince onları destekleyeceğiz” diye konuştu.

Dedemin İmzası filminin yönetmeni Sami İsen “Bu filmi çok zor şartlar altında çektik. Hiç bir profesyonel destek almadık. İstanbul’dan bizi arayan ilk derneğimiz olan Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali Yaman ve yönetimine özellikle film ekibim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksel Dalmış’a plaket Geceye sponsorluk katkısı yapan Kilyos Mahalle Muhtarı Yüksel Dalmış’a film ekibi tarafından plaket verildi.

Dedemin İmzası, geceye katılanlar tarafından ilgiyle izlendi.  Yönetmen Sami İsen ve arkadaşları, Sarıyer Ordulular Derneği yönetimine desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi. Program hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: ‘Dedemin, İmzası’na, SAODER desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı