Haber Detayı
29 Aralık 2018 - Cumartesi 20:02
 
Çakıroğlu’ndan Bayraktar’a tam destek
AK Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan adaylarından Şems Çakıroğlu, AK Parti adaylarının açıklanmasından sonra sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. “AK Parti Genel Başkanlığı, Sarıyer Belediye Başkanlığı’na AK Parti Sarıyer ilçe başkanı Sayın Salih Bayraktar'ı aday göstermiştir. Kendilerini tebrik ediyor, başarılı olacağına yürekten inanıyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyen Çakıroğlu, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’a tam destek verdiğini belirtti.
SİYASET Haberi
Çakıroğlu’ndan Bayraktar’a tam destek

Çakıroğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şöyle;

“Saygıdeğer Dostlarım,

2019 Yerel Seçimlerinin Aday Adaylığı sürecini, noktalamış bulunuyoruz.
Şahsıma gösterdikleri itimat ve teveccühten dolayı, hangi siyasi partiye gönül vermiş olursa olsun, sevgili Sarıyer Halkına çok teşekkür ediyorum.
Bu süreçte bizlere her türlü desteği veren AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na şükranlarımı sunuyorum.
Bilindiği üzere AK Parti Genel Başkanlığı, Sarıyer Belediye Başkanlığı’na AK Parti Sarıyer ilçe başkanı Sayın Salih Bayraktar'ı aday göstermiştir. Kendilerini tebrik ediyor, başarılı olacağına yürekten inanıyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Şimdi herbirimiz aday gibi hep birlikte seçimlere hazırlanacağız.
Ve üstün bir başarı ile Sarıyer Belediye Başkanlığını halkımızın yüksek teveccühü ile yine kazanacağız.
1 Nisan sabahına kadar her zamanki şevk ve gayretle siyasi çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görevimizi hakkıyla yerine getirmenin kararlılığı içinde olacağız.
Ak Parti İl ve İlçe Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım ve Sarıyer Başkan Adayımız Sayın Salih Bayraktarın güç birliğiyle seçim çalışmalarını yürüteceğiz.
Partimizin cefakâr, fedakâr, azimli, çalışkan değerli üyeleri ile birlikte azmimizle ve gayretimizle yükleneceğiz. 
Bu zorlu koşuda hep beraber olacağız. Kader birliği anlayışıyla hareket edeceğiz.
Ve inşallah Sarıyer, AK Parti’li bir belediye olarak yeni döneme merhaba diyecek. Tüm toplumu kuşatan ve kucaklayan bir yönetim anlayışını Sarıyer’e hâkim kılacağız.
Başarıyı, vizyonu ve eserleri bu kente hep beraber kazandıracağız.
Ben Sarıyere hizmet edebilme aşkı ile yola çıktım. Aynı aşk ve heyecanla devam edeceğim. Elele, gönül gönüle bu yarışı birinci bitireceğimize inanıyorum.
Siz değerli dostlarımıza ve bize omuz veren herkese şükranlarımı bildiriyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Çakıroğlu’ndan, Bayraktar’a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı