• TL
  • TL
  • TL

Eclectic Concept Store, “Sezona Merhaba” partisiyle açıldı

Eclectic Concept Store, “Sezona Merhaba” partisiyle açıldı

Özgün tasarımlardan oluşan ürünleri, kişiye özel tasarımları, sade, şık ve samimi ortamı ile dikkat çeken Bebek’in yeni gözdesi Eclectic Concept Store, “Sezona Merhaba” partisiyle açıldı.

Eclectic Concept Store'un açılış daveti Tuğba Altıntop ve Gizem Esendemir’in ev sahipliğinde Umut Eker, Emre Altuğ, Mahmut Orhan, Asuman Dabak, Mahmut Ziylan gibi ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti!

[caption id="attachment_19014" align="aligncenter" width="800"] Tuğba Altıntop - Gizem Esendemir[/caption]

Giyimden dekorasyon ürünlerine kadar farklı birçok tasarım ürün yelpazesine sahip olan Eclectic Concept Store yeni sezona açılış daveti ile hızlı bir giriş yaptı. Açılışta tüm davetliler Eclectic’in samimi ve keyifli atmosferinde eğlence dolu bir gece geçirdiler.

[caption id="attachment_19008" align="aligncenter" width="800"] Asuman Dabak[/caption]

Umut Eker, Emre Altuğ, Asuman Dabak, Mahmut Ziylan ve Mahmut Orhan gibi birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen açılışta davetliler Eclectic’in tasarım dünyasını keşfederken bir yandan da DJ Levent Özbay’ın performansı eşliğinde müzik ve tasarımın birleştiği şahane bir gece geçirdiler.

[caption id="attachment_19009" align="aligncenter" width="800"] Emre Altuğ[/caption]

Alışılmış concept store’ların aksine mağaza içerisinde bulunan özel dikim atölyesi ile müşterilerine kişiye özel tasarım hizmeti sunan Eclectic Concept Store hem bünyesinde bulunan tasarım ürünler ile hem de kişiye özel tasarımlarıyla yeni sezonda tüm moda tutkunlarının bir numaralı adresi olacak gibi duruyor!

[caption id="attachment_19010" align="aligncenter" width="800"] Gizem Esendemir[/caption] [caption id="attachment_19011" align="aligncenter" width="800"] Mahmut Orhan[/caption] [caption id="attachment_19012" align="aligncenter" width="800"] Mahmut Ziylan[/caption] [caption id="attachment_19013" align="aligncenter" width="800"] Merve Oflaz[/caption] [caption id="attachment_19015" align="aligncenter" width="800"] Tuğba Altıntop[/caption] [caption id="attachment_19016" align="aligncenter" width="800"] Umut Eker[/caption]
Paylaş

Yorumlar