• 5.5869 TL
  • 6.4361 TL
  • 7.3279 TL

E-ticaret yazılımında Pruva Yazılım kolaylığı

E-ticaret yazılımında Pruva Yazılım kolaylığı
E-ticaret için yazılım önemli bir alan. Türkiye’de e-ticaret altyapı yazılımlarıyla önemli konuma sahip olan Pruva Yazılım Hizmetleri, bu alanda hizmet veren şirketlere destek sunuyor.

Pruva Yazılım Kurucu Ortaklarından Hüseyin YılmazPruva Yazılım kuark7 çözümlerinin tekstil, elektronik gibi tüm sektörlerde herkesin kolaylıkla ve modüler olarak kullanabileceği ürün ve hizmetlerinin satışlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilecek şekilde tasarlandığını söyledi. Yılmaz ayrıca Kuark7'nin özel modül ve çözümleri ile perakende sektöründeki şirketlerin satış ve dönüşümlerini artırabileceklerini de aktardı.


Yapı, her geçen gün yenileniyor

Pruva Yazılım hizmetleri yazılımlarının en önemli özelliği hazır bir yazılım olmaması. Yani, yazılımlar tamamen Pruva Yazılım Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen bir yazılım ve kullanıcı deneyimlerine göre her gün yenilenerek geliştiriliyor. 7/24 teknik destek hizmeti sunduklarını da dile getiren Yılmaz, kendilerini farklı kılan Ar-Ge yatırımları ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Ar-Ge faaliyetlerini Bursa Ar-Ge merkezlerinde yürütüyoruz. Yazılım mühendisleri tarafından sektörel gelişmelere ve tüketici davranışlarına göre araştırmalar yapılıp Kuark7 ve yeni çıkacak versiyonların geliştirmeleri gerçekleştiriliyor. Pruva Yazılım Kuark7 ve diğer versiyonlarının dışında bir e-ticaret sitesinin arka tarafta akıllı depo yazılımları, mobil yazılımlar gibi hangi yazılımlara ihtiyacı varsa, bunların da Ar-Ge’si yapılıyor ve Pruva Yazılım kullanıcılarına ayrı bir ürün olarak satılıyor.”

Yılmaz, Türkiye'de e-ticaretin yaygınlaşması için tüketiciye ve kurumlara e-ticaretin doğru anlatılması gerektiğini belirtirken, açılan her e-ticaret sitesinin başarı hikâyeleri yaratması gerektiği üzerinde duruyor. Yılmaz, “İş, burada özellikle bizim gibi altyapı sağlayıcı firmalara düşüyor. Kullanıcılarımızın daha iyi bir e-ticaret deneyimi yaşayabilmeleri için altyapının her gün yenilenmesi, satış arttıracak modüllerle firmaların satışlarının artırılması, kazandığı tecrübeleri tüm kullanıcılarına anlatarak, aktararak onların başarılı olmasını sağlamaktan geçiyor” dedi.
Paylaş

Yorumlar