• 5.6683 TL
  • 6.4935 TL
  • 7.3483 TL

Aya İrini’de “Salut Salon” şov

Aya İrini’de “Salut Salon” şov

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla gerçekleşen “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserleri kapsamında ECHO KLASSIK ödüllü Salut Salon, albümleriyle Aya İrini’de sahne aldı.

Dünya turnesiyle ilk kez Türkiye’ye gelen ve ilk olarak Turkcell Platinum farkıyla düzenlenen “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konser serisinin dördüncüsünde İstanbul’da sahne alan Salut Salon, “A Carnival of Animals and Other Fantasies” albümünü kapsamında Aya İrini’de muhteşem bir performans sergiledi.

Müzik ve mizahı harmanlayarak, klasik müzik dünyası içinde benzersiz bir görsel ve işitsel şov sunan Salut Salon, Aya İrini sahnesini dolduran yüzlerce İstanbulluyu yaptıkları espriler ve şovlarla, sıkça güldürdüler.

Amerika, Kanada, Rusya, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere 50’den fazla ülkede konserler veren Salut Salon, İstanbul seyircisi tarafından ayakta alkışlandılar ve konserin sonunda “Lets fall in love” isimli şarkıyı söylediler.

Gece de youtube rekor kıran "Competitive foursome" performansını sergileyen grup, bir ara Oscar isimli kuklalarıyla “Carmen” isimli şarkıyı seslendirdiler.

Paylaş

Yorumlar