• TL
  • TL
  • TL

‘Siyasi parti farkı gözetmeden çalışmalarıma özen gösterdim’

‘Siyasi parti farkı gözetmeden çalışmalarıma özen gösterdim’

2019 seçimlerinde tekrar Şişli Belediyesi’nin başına geçecek olan Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, halkla buluşma toplantılarına gece gündüz ara vermeden devam ediyor.

Mustafa Sarıgül Çalışma Ofisi’nde Kastamonu Dernekler Federasyonu, Şişli   Merkez  Mahallesi Sakinleri, Kastamonu Cide Loç Yöresi Derneği, Sivas Gürpınar Derneği, Sivas İmranlı Ekinci Köyü Yardımlaşma Kalkınma ve Kültür Derneği, Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Sakinleri, Tokat Dernekleri Federasyonu, Esentepe Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi Sakinleri, Erzincan İliç Bozyayla Köyü Kalkındırma Derneği, Kurtuluş Dericiler Mescidi Derneği ve Ordu Ezeltere Derneği’ni kabul etti.

Sarıgül, toplantıda yaptığı konuşmada,  2019 yerel seçimlerinde tekrar aday olacağını açıklarken, nereden aday olacağına ilişkin şöyle konuştu:

“Seçimlerde yurttaşlarımızın takdiri ne olur, beni nerede görmek isterlerse orada olurum. Yıllardan beri siyasi çalışmaların içerisindeyim. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün çalışmalarıma özen gösterdim. Bugünden sonra da nereye gideceğimizin kararını bizim yaptığımız çalışmalar ve yurttaşlarımızın takdir duygusu gösterir. Yurttaşlarımız bizi nerede görmek isterse o noktada onlara hizmet etmek istiyorum” dedi.

Paylaş

Yorumlar